Onarım hizmetlerimiz:

Arızalı cihaz servisimize girdiği andan itibaren en geç 12 saat içerisinde arıza tespiti yapılır ve masraf dökümü çıkarılarak müşterilerimize teklif sunulur. Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafından onaylanmadığı sürece onarım gerçekleşmez. Onay geldiği anda onarım işlemleri süratle devreye girer ve söz konusu cihazın standart temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın hazır olduğu müşterimize bildirilir. Teslim anına kadar cihazlar streç jelatin kaplanarak muhafaza edilir. Yapılan onarımlar 3 ay servis garantisi altında olup, yazılı belge düzenlenerek ibraz edilir.

Yedek parça stok adedinin çokluğu = daha hızlı hizmet = müşteri memnuniyeti denkleminin önemini bilerek hizmet vermektedir.

9,500 Adet Servis Manuel arşivimizden faydalanarak kusursuz onarım imkanı ve orijinal yedek parça kodlarına ulaşılır. Depo portföyümüzde bulunmayan yedek parça 30 saniyelik zaman diliminde Internet aracılığıyla malzemenin merkez deposuna (genelde yurt dışı) bağlanılarak anında sipariş çekilir ve aynı gün kargoyla tarafımıza  gönderilir.

VİLLALARDA UYDU ANTEN SİSTEMİ :

Nasıl bir sistem kurdurmalıyım?
Evet, şayet böyle bir soruyu kendi kendinize sorup bir araştırma yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Aşağıdaki detaylar umarız işinize yarayacaktır.
1.İlk karar vermeniz gereken "hangi uydu ve hangi kanallar?" sorularına cevap bulmanız. www.lyngsat.com adresinde tüm uydular ve kanal detayları mevcut.
2.Villa içinde kaç noktada (odada, prizde, birimde) yayın izlemeyi istiyorsunuz?
3.Salonda ve diğer odalarda TV ler dekorasyon düzenine göre nerelere konulmalı? (ör: şömine varsa makul bir mesafe uzakta olmalı,cam çerçeveye karşı TV konulmamalı özellikle gündüz ışık yansımaları sizi rahatsız edecektir, duvardaki tv prizleri tesbit edeceğiniz bu düzene göre tesisatçıya yaptırılmalı aksi halde ortalıkta uzun ve karmaşık bir kablo demeti görmeniz kaçınılmaz olacaktır.)
4.Tesisata gelince! Mutlaka bir antenciye danışılmalı kesinlikle elektrikçi yada tesisatçının insiyatifine bırakılmamalıdır. Tesisat mutlaka antencinin tavsiyesine göre yapılmalı ve bu kişi sorumlu olmalıdır. Yeni yapılan ve oturulmaya başlanan bir villadan(konuttan) en son antenci çıkar ve sonrasında ona devamlı ihtiyacınız olacaktır, bu yüzden olaya uzun vadeli bakıp güvenilir ve tecrübeli bir usta seçilmesi sizin yararınıza olacaktır.
5.Tesisat antenlerin konulması düşünülen yerden başlar ve her birime müstakilen bir kablo çekilerek yapılır,salon,yatak odası, home cinema bölümüne 2ci hatta 3cü müstakil hatların yedek çekilmesi zaman içinde olası değişikliklerin uygulanmasını kolaylaştıracaktır. Hatta home cinema ile yatak odası arasına çekilecek bir hat orada bulunan tüm cihazlardan faydalanmanızıda sağlayacaktır. ör: AUDİO-VİDEO-IR combine aktarma cihazları ile mevcut RCV,DVD,VİDEO vb. cihazlara sadece ilgili kumandasını yatak odanıza getirerek kumanda edip seyretmek imkanınada kavuşursunuz.
6.KABLO kalitesi en önemli husustur. Dikkattttt! Bazı tesisatçılar kablo sorulduğunda "TSE'li abiiii en kralı" derler! Ama TSE li olması başka mevzu sisteme uygun olması başka mevzudur. ör: Mercedes CLK ile tarla sürülemeyeceği gibi traktörle de otobanda 200 km. sürat yapamazsınız.! her ikiside TSE'li hatta DIN'li hatta ISO'lu! Ne alaka deyip bu örneklemeyi önemsemeyenler çok ciddi sorunlarla karşılaşmaya hazır olmalıdırlar.
7.Belki de en başta olmalıydı ama dış ortamda olduğu için son bölümde ele alınacak konu ise antenlerin yer seçimi... Sizi en az rahatsız edecek rüzgar bakımından en kuytu yer en iyi yerdir tabii uydunun açısını kesintisiz görmek kaydıyla. En yanlış olanı ise damın en üst noktasındaki en yüksek kule ye yada borunun en tepesine yapılan montajdır. Böyle bir uygulama sadece UHF-VHF TV yayınları ve TELSİZ anteni uygulamalarında geçerlidir. UYDU anteni montajında ise çok istisnai durumlar haricinde böyle bir uygulama sadece gülünç olmak demektir.
8.Buraya kadarki uygulamalar uydu yayın sistemi ile ilgili idi. Günümüzde birde villa güvenlik sistemi önem kazanmıştır, ben güvenlik sistemleri kuranların işine karışmak istemem ama pratik bir hususuda burada belirtmek isterim. Villa çevresindeki muhtelif güvenlik kameralarından elde edilen görüntüleri de uydu sistemine kuple etmek mümkündür. Bunun ne faydası var derseniz?... Kapı ya da alarm çaldığı sırada yatağınızda veya güvenlik kamerası monitöründen uzakta iseniz yakınınızdaki TVden ne olup bittiğini anında izleyebilirsiniz. Ayrıca misafir geldiğinde özellikle yaz günlerinde çocukların havuz ve havuz kenarındaki afacanlıkları bazen hiçte umulmadık tehlikelere sebebiyet vermektedir... O esnada ebebeynler villa içinde yemekte sohbette, oyun masasında olmakta ve çocukları kontrolden kaçırmaktadır....işte bu gibi durumlarda TV den havuz planı(kanalı) açılarak çocukların benzer riskli durumlarına müdahale etmek özellikle zaman kazanmak bakımından büyük önem arzetmektedir.